Oyuncu Kadrosu

Zümrüdüanka Dizisindeki Nisa Kimdir?

Cumartesi akşamları Fox Tv’de yayınlanan, bir o kadar da sevilen, oldukça büyük izleyici kitlesine sahip olan Zümrüdüanka’nın; Pastel film imzalı olarak, Cemal Şam yönetmenliği ve Can Sinan’ın senaryosuyla, ekranlarda yayınlanmaya devam ediyor.

Dizide, Nisa Özgüç karakterinin izleyenler tarafından merak edilmesi üzerine, yazımızla beraber açıklık getirilecektir. Dizinin oyuncu kadrosuna baktığımızda, Alp Navruz, Ceren Yılmaz, Sebahat Kumaş, Hatice Aslan, Selim Bayraktar, Serhat Özcan, Ayten Uncuoğlu gibi, usta oyuncuları görmekteyiz. Merak edilenler arasında; Nisa Özgüç karakterini ise, Itır Esen canlandıracaktır. Itır Esen, dizinin oyuncu kadrosuna katılımını sağlamış olduğu belirtildi.

Ünlü oyuncu 1957 yılında İstanbul’da doğmuştur. Yönetmen olan Yavuz Turgul ile evlenerek, adını ilk olarak Aile Şerefi filminde oynayarak tanıtmış oldu. 1975 yılında Aşk-ı Memnu dizisinin oyuncu kadrosuna katılarak, televizyon ekranlarında başarılı oyuncu performansını sunmuştur.

Ayrıca daha önce modellik de yapmıştır. Itır Esen, babasının uzun yıllar seslendirme sanatçılığında, birçok seslendirme yaptığını bildirmiş bulunuyor. Uzun yıllar ekranlarda olmayan sanatçı, son olarak Zümrüdüanka dizisinin oyuncuları arasına katılmıştır. Daha önce birçok film yapımlarından da, kendisini ve oyunculuğunu tanıdığımız Itır Esen, Yeşilçam filmlerinde başarılı oyunculuk performansını göstermiştir.

Katıldığı dizi ve filmlerden bahsedecek olursak; Bizim Aile, Neşeli Günler, Gülen Gözler, Cennetin Çocukları, Liseli Kızlar, Yedi Tepe İstanbul, Çemberimde Gül Oya, Kuzey Rüzgarı olarak belirtilmiştir. Ayrıca, Aşk Eski Bir Yalan dizisinin senaristliğini de yapmıştır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı