Oyuncu Kadrosu

Zümrüdüanka Dizisindeki Nezaket Kim?

Zümrüdüanka Dizisindeki Nezaket Kim? soruları, dizi takipçileri tarafından sorulmaya başlandı. Fox Tv kanalının vazgeçilmez, en çok beğenilen dizisi Zümrüdüanka; Cumartesi akşamları reytingleri bir hayli zorluyor. 8. bölümün fragmanı yayınlanan dizide, heyecan ve aksiyonu izleyiciye yaşatıyor.

Zümrüdüanka dizisindeki karakterlerin arasında, en tehlikeli olan karakter olarak bilinen Nezaket karakterini, hangi ünlü isim canlandırıyor sorusunun cevabını bu makaleyle açıklıyoruz. Nezaket karakterinin; dizi içerisinde yaşadığı ve diğer karakterlere yaşattığı ilginç olaylar hakkında detayları, başlıklar altında öğrenebilirsiniz.

Nezaket’in Dizideki Esrarı

Esrarengiz bir karaktere sahip olan Nezaket, oldukça içten pazarlıklı olarak karşımıza çıkıyor. Gerçek kimliğini gizliyor ve niyetini asla açık etmiyor. Niyetinin içinde yer alan bir maddenin hemen uygulamasına geçiyor, ”Rüstem’i kandır”…

Yuva yıkan kadın olarak da bilinen Nezaket, Rüstem ve Ülfet’in evliliğine böylece çomak sokmuş oluyor. Ülfet, Nezaket’in davranışları nedeniyle kıskançlık krizine girerek Rüstem’le yatakları ayırır ve boşanmak istediğini söyler.

Rüstem gerekçesi nedir diye sorsa da, Ülfet’in elinde birçok neden vardır. Rüstem’e; Ülfeti yemeklere götürdüğünü kendisine de zeytin kuru ekmek yedirdiğini söyler. Rüstem, Ülfet’i zor ikna ederek yemeğe götürür. Nezaket niyetinden vazgeçecek mi, ilerleyen bölümlerde belli olacaktır.

Nezaket Karakterini Kim Canlandırıyor?

Nezaket karakterini canlandıran ünlü oyuncu Simge Selçuk’tur. Galip Derviş dizisinde başarılı oyunculuk yaparak izleyenlerin oldukça beğenisini almıştır. 1975 yılında, Ankara’da doğan ünlü oyuncu, Bilkent Üniversitesi Sahne Sanatları mezunudur.

Rol aldığı yapımları ise şu şekilde sıralayabiliriz; Canevim, Kalbimdeki Deniz, Galip Derviş, Avrupa Avrupa, Küçük Kadınlar, Ayrılsak da Beraberiz, Ferhunde Hanımlar, Göç Zamanı, Güzel Köylü, Göç, Kader, Elveda Derken, Ayda, Acemi Cadı, Metro Palas, Aliye, Bir Tatlı Huzur, Evdeki Hesap, Dünya Varmış, Evdeki Yabancı, Tatlı Kaçıklar, Gurbetçiler, Çiçek Taksi adlı yapımların oyuncu kadrolarında yer almıştır.

>>Zümrüdüanka İle İlgili Detaylar İçin Tıklayınız<<

Zümrüdüanka Dizisinin Konusu

Zümrüt Kuloğlu, Demirkanların fabrikasında çalışır. Zümrüt’ün annesi yaşadığı hayattan hiç memnun olmayan, kızlarını biran önce evlendirip; yeni ve güzel bir hayata başlamanın hesaplarını yapan bir kadındır.

Zümrüt, Demirkanların oğlu Adil Beyden evlilik teklifi alır fakat annesinden gizler. Zümrüt annesinin sözlerine zor tahammül edebilmekte, artık baskılara dayanamaktadır. Bir şekilde evlenme teklifinden haberi olan Zümrüt’ün annesi, türlü oyunlar ve hesaplarla Zümrüt’ü nikah masasına oturtmaya çalışacaktır. Zümrüdüanka Dizisindeki Nezaket Kim? sorusunu sitemizde başlıklar altında inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı