Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal’la Sofrada 24 Mart Canlı İzle

Zuhal Topal’la Sofrada 24 Mart canlı izle seçeneği kapsamında göreceğiniz görüntüler sizi şok edecek. Fox TV ekranlarında yayın hayatına devam eden başarılı yemek yarışması programı, her hafta yarışan gelin ve kaynanaları değiştirdiği için, her hafta bölümlerinde yeni heyecanlara ve olaylara yer veriyor.

Yemek yarışması programları arasında en büyük ödül olan 15 bin TL’yi her hafta bir gelin – kaynanaya veren yarışma programı, Zuhal Topal’la Sofrada 24 Mart canlı izle özelliği ile sitemizde yer almaktadır. Yukarıda yer alan videoya tıklayarak, Zuhal Topal’la sofrada programını canlı izlemeniz mümkün hale gelecektir.

>>Zuhal Topal’la Sofrada İle İlgili Tüm Detaylar İçin Tıklayınız<<

Zuhal Topal’la Sofrada Geçen Hafta Birincisi

Her hafta dolu dolu bölümlerle ekranlara gelen TV yarışması, geçen hafta da birbirinden güzel anları ekranlara getirmeyi başardı. Hayranları tarafından Zuhal Topal’la Sofrada geçen hafta birincisi konusu, en çok aratılan konulardan biri oldu. Haftanın birincisinden beşincisine kadar olan sıralamayı aşağıda bulanan listede sizlere sunduk.

  1. Duygu Suçek – 31 puan
  2. Deniz Alibeşe – 24 puan
  3. Dilek Sapmaz – 24 puan
  4. Gizem Canpolat – 23 puan
  5. Çiğdem Çoşkun – 22 puan

Haftanın birincisi olan Duygu Suçek haricinde diğer yarışmacıların arasında pek fark bulunmamaktadır. Hatta Deniz Hanım ve Dilek Hanım aynı puanı alarak üçüncülüğü paylaşmışlardır. Gelinlerin yemeklerini konuşturduğu ve kaynanaların yemeklere puan verdiği yemek yarışmasında, 15 bin TL’lik ödülün sahibi Duygu Suçek oldu.

Duygu Hanım, bütün kaynanalardan adlığı yüksek puanlarla haftanın birinci oldu. En yakın rakibine 7 puan fark atan Duygu Hanım’ın yemekleri, başarılı sunucu Zuhal Topal tarafından da beğenildi.

Son gün yarışmacısı olan Dilek Hanım, Arife ve Nezire kaynanadan 5’er puan aldı. Mine ve Fatma kaynanadan 3’er puan alan son gün yarışmacısı gelin, kaynanalardan 16 puan topladıktan sonra Zuhal Topal’dan 8 puan alsa dahi birinci olan gelin Duygu’ya yaklaşamadı.

Cuma günü yayınlanan bölümde tam puanlar açıklanacakken Deniz Hanım, Duygu Hanım’ın sunum şeklini eleştirdi. Bunun üzerine çıkan tartışmayı Zuhal Topal toparlayarak konuyu kapattı.

Gelinler arasında çıkan tartışmalar arttığında, ortam iyice kızıştı. Zuhal Topal tam bu esnada puanları açıklamaya başlayarak konuyu kapatmayı başardı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı