Biyografi

Yasemin Hadivent Kimdir?

Son zamanların popüler dizisi olan “Kuzey Yıldızı İlk Aşk” ile birlikte gündeme gelen “Yasemin Hadivent Kimdir?” sorusu, dizi severler tarafından oldukça merak edilmektedir. Başrol olarak dizilerde oynamadığı için çoğu kişi tarafından bilinmeyen oyuncu, popüler dizi ile birlikte adından söz ettirmeye başlamıştır.

Yasemin Hadivent, bilinen dizilerde rol almayı başarsa da dikkat çeken rollere sahip olmadığı için pek fazla bilinmemektedir. 6 Haziran 1982 tarihinde Bulgaristan’da hayata gelen oyuncunun annesi Bulgar, babası ise İranlıdır. Oyunculuğunun yanı sıra çok güzel olmasıyla birlikte dikkatleri üzerine çekmeyi hak etmektedir. 9 yaşında küçük bir çocukken babasını kaybeden Yasemin Hadivent, yaşadığı ülke olan Bulgaristan’dan ayrılmış ve ABD’ye gitmiştir. Lise öğrenimini orada tamamlayan güzel oyuncu, sonrasında Türkiye’ye gelerek oyunculuk eğitimi almıştır.

Yasemin Hadivent Kimdir? Oynadığı Dizi ve Filmler

İlk olarak kariyerine “Rabia” dizisi le başlayan başarılı oyuncu, 2004 senesinde “Cennet Mahallesi” dizisi ile oyunculuk kariyerine devam etmiştir. 2005 senesinde rol aldığı “Deli Duran” dizisi ile üçüncü yapımında rol almıştır. Toplamda 11 yapımda rol alan güzel oyuncu, kariyerini “Kuzey Yıldızı İlk Aşk” ile oldukça değiştirmiştir.

“Kuzey Yıldızı İlk Aşk” dizisinin başrollerinden olan Yasemin Hadivent, “Yıldız” karakterini canlandırırken önemli başarı elde etmiştir. Oyunculuk yeteneği ve güzelliği sayesinde dizinin izlenme rekorları kırmasını sağlayan oyuncu, dizi oyunculuğundaki kariyerini tamamen değiştirmiş ve ünlenmeyi başarmıştır. Sevilen dizi oyuncusu olan Yasemin Hadivent, bundan sonraki kariyerinde de adından söz ettirecek yapımlarda rol almayı başaracak gibi gözükmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı