Tutunamayanlar

Tutunamayanlar 11. Bölüm Full İzle

Tutunamayanlar 11. Bölüm full izle seçeneğini sizler için paylaştık. TRT 1 dizisi olan Tutunamayanlar’ın 11. bölümü olan yeni bölümü yayında. Doğu Demirkol, Zafer Algöz ve Şinasi Yurtsever gibi önemli oyuncuların yer aldığı absürt komedi dizisi, Leyla ile Mecnun’dan sonra TRT 1’in ikinci absürt komedi dizi olma ünvanını taşıyor.

Her hafta yayınlanan dizi, milyonlarca kişi tarafından hem TV’den hem de internetten izleniyor. Tutunamayanlar 11. Bölüm full izle özelliğini sizler için internetten yayınlayan sitelerden biri de biz oluyoruz. Yukarıda yer alan videoya tıklayarak, dizinin 11. bölümünü izleyebilirsiniz.

>>Tutunamayanlar İle İlgili Tüm Detaylar İçin Tıklayınız<<

Tutunamayanlar 10. Bölümde Neler Yaşandı?

Tutunamayanlar 10. Bölümde neler yaşandı? Sorusunun cevabını merak eden binlerce kişi için bir araştırma yaparak bu bölümün özetini sizler için hazırladık. 10. Bölümde Doktor Tunç, dizinin güzel kızı İrem’in gönlüne girebilmek için bütün mahalleye yardımda bulunur. Böylesine tavırlar sergilemesi İrem’in de hoşuna gitmiştir.

İlham perisi olan İlhan, Tarık’ın İrem’in ilgisini çekmesi için elinden geleni yapmaktadır. Bunu yapmasının sebebi ilham perileri konseyinde bu iş için görevlendirilmiş olmasıdır. Bu çifti aşık edemezse; artık peri olamayacak ve sıradan bir insana dönüşecektir. Normal insana dönüşmek istemeyen İlhan, İrem’in aşık olması için her yolu denese de başaramaz.

İlhan en sonunda Tarık’ı geçmiş yıllara döndürmek ister. Fakat bu fikir pekte mantıklı değildir. Çünkü Tarık sakardır. Tarık geçmişe gittiği zaman her şeyi birbirine katacaktır. Ve bunun sonucunda normal zamanı değiştirmiş olacaktır.

Lütfü tüm bunlar yaşanırken, reklam ajansı ile uğraşmaktadır. Orada bulunduğu sürenin içindeki şairi öldürdüğünü düşünmektedir. Fakat gönlünü ajansda bulunan Ayşe’ye kaptırmıştır. Ayşe için sabreden Lütfü, şairliğine zarar verdiğinin farkında değildir.

Tutunamayanlar Oyuncuları

  • Doğu Demirkol (Tarık)
  • Ece Çeşmioğlu (İrem)
  • Zafer Algöz (İlhan)
  • Yeliz Kuvancı (Ayşe)
  • Şinasi Yurtsever (Hicabi)
  • Barış Yıldız (Şair Lütfü)

Bu 6 başarılı oyuncunun başrolde bulunduğu dizi, kısa sürede diziseverlerin gözüne girmeyi başarmıştır. Yakalanan kitle ile birlikte iyi işler çıkaran TRT 1 dizisi Tutunamayanlar, oyuncu kadrosunun niteliğinden faydalanmaktadır. Tutunamayanlar oyuncuları herkes tarafından sevilen başarılı ve tecrübeli isimlerden oluşmaktadır.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı