Biyografi

Şakir Güler Kimdir?

“Şakir Güler Kimdir?” sorusu aklınıza birçok karakteri getirebilmektedir. “Şakir Güler Kimdir?” sorusunu kendinize sorduğunuzda cevap alamıyorsanız ya da cevaplar eksikse yazımızın okumanızın çok yararı olacaktır. Şakir Güler’in hayatı hakkındaki gerçeklere yazıyı okuyarak sahip olacaksınız.

1987 yılının Haziran ayında hayata gözlerini açan başarılı oyuncu, İstanbul’da doğmuştur. “Şakir Güler Kimdir?” denildiğinde, 33 yaşında bekar bir aktör olduğunu bilmenizde yarar vardır. Kadir Has Üniversitesi’nde öğrenim görmüş olan oyuncu, daha sonra oyucu olabilmek için eğitimler almıştır. Oyunculuğa ek olarak; blog sitesi merakı olan yakışıklı oyuncu, bir blog sitesi sahibidir.

Oyunculuk sektörüne yeni başlamasına rağmen, yetenekleriyle izleyicileri kendisine hayran bırakmıştır. Rol aldığı dizilerde kendinden bahsettirmeyi başaran oyuncu; sosyal medya hesabında bir çocukla fotoğraf paylaştığı için baba sanılsa da, o çocuk aslında yeğenidir. Başarılı oyuncu, son zamanlarda ekranlarda sıkça rol almaktadır.

Şakir Güler Kimdir? Oynadığı Dizi ve Filmler

“Şakir Güler Kimdir?” sorusunun altında yatan diğer konulardan biri de “Oynadığı Dizi ve Filmler Nelerdir?” sorusudur. Başarılı oyuncunun ekranlara ilk çıkışı 2011 senesinde “Huzurum Kalmadı” dizisiyle olmuştur. Oyunculuk kariyerinde ikinci dizisi ise 2014 senesinde “Alın Yazım” dizisi ile birlikte olmuştur. 2016 senesinde “Sevda Kuşun Kanadında” adlı dizi ile ekranlara iyice alışan yakışıklı oyuncu, 2017 senesinde ise “Payitaht Abdülhamid” dizisiyle yeni bir projede bulunmuştur.

Dizilere ek olarak; 2015 senesinde “Çırak” filminde rol alan Şakir Güler, beyaz perdede sergilediği oyunculuk performansıyla izleyicilerin ilgisini çekmeyi başarmıştır. “Şakir Güler Kimdir?” sorusuna böylece cevap verdik, umarız verilen bilgiler sizlere yardımcı olmuştur.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı