Oyuncu Kadrosu

Ramo Dizisindeki Pavyon Şarkıcısı Kimdir?

Sevilen dizinin bir bölümünde, şarkı söyleyen karakterin kim olduğu hakkında, izleyenlerin kafasında soru işaretleri oluşmaya başladı. Dizinin oyuncu kadrosuna katılarak, şarkı söyleyen bir kadını canlandıran Ayça Koptur; diziye konu olacak karakterin yön vermesini sağladı.

Murat Yıldırım, Esra Bilgiç gibi oyuncuların yer aldığı, Show Tv ekranlarının vazgeçilmez dizisi haline gelen Ramo’da, yine türlü türlü olaylarla gündeme geldi. Sibel ve Ramo’nun yakınlaşmasının ardından, Neco ve Fatoş yakınlaşmasını da bölümlerde görmüş olduk. Neco, dedesinin kötü niyetlerini bilse de, onun dediklerini yapmak zorunda kalır ve bir adamı öldürerek, gözyaşlarını Fatoş’un dizlerine akıtır.

Teselli etmekten başka çaresi olmayan Fatoş ise, bu duruma çok şaşırır. Bölümün kilit sahnesini oluşturan şarkıcı, elinde bir silahla Neco’yu vurmak ister. O sırada Ramo ve Sibel’de, Neco’nun yanına gelir. Her bölümü heyecan ve nefes kesen bir dizi haline gelen Ramo’da yeni bölümde neler olacağını şimdiden herkes çok merak ediyor. Bir diğer merak konusu olan oyuncunun hayatına dair bilgiler ise, şu şekilde sıralanmıştır;

Ayça Koptur

1994 doğumlu olan Ayça Koptur, Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk Bölümünden, 2010 yılında mezun olmuştur. Mezuniyetinin ardından seslendirme işleriyle uğraşmıştır. 2017 yılında Aile Arasında isimli bir sinema filmiyle, ilk kez kameralar karşısına geçmiştir. Oyunculuk alanında böylelikle varlığından söz ettirmiştir.

İkinci kez kamera karşısına geçtiği dizi ise, TRT 1 ekranlarında yayınlanmış olan Böyle Bitmesin dizisinde rol almıştır. Bunlardan önce ise, genelde seslendirme işleri yapmıştır. Böyle Bitmesin dizisi öncesinde seslendirme yaptığı ”Başlat” isimli sinema filmine, Türkçe seslendirme yaptığı da bilinmektedir. Yer Gök Aşk, Al Yazmalım, Aşk ve Mavi dizleriyle oyunculuğa tamamen geçiş yapmıştır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı