Ramo

Ramo 11. Bölüm Tek Parça İzle

Ramo 11. Bölüm tek parça izle konusunu aratan Ramo hayranları, isteği sonuçlara ulaşamamaktadır. Son zamanların popüler dizilerinden olan Ramo’nun 11. bölümü olan yen, bölümde Ramo, yanında kendi lafını taşıyanların olduğunun farkına varacaktır.

Show TV’nin en tutkulu dizilerinden olan Ramo dizisinin yeni bölümü bomba gibi geliyor. Yeni bölümde Ramo, etrafında hain insanlar olduğunu öğrenince; güzel bir planla onları tongaya düşürmeye çalışacaktır. Ramo, aşık olduğu kadınla birlikte yaşamaya başlasa bile eski düşmanlarından kurtulamadığı için başına bir sürü sıkıntı açılacaktır.

>>Ramo İle İlgili Tüm Detaylar İçin Tıklayınız<<

Ramo Dizisi Oyuncuları

Ramo dizisi oyuncuları herkes tarafında bilinen oyunculardan oluşmaktadır. Bu oyuncuların çoğu yıllarca eğitim almış ve buna ek olarak senelerdir TV dizisi sektöründe bulunmuş insanlardır. Bu derece güzel bir oyuncu kitlesini bir araya getiren Show TV, güzel bir yapıma imza atmıştır.

  • Murat Yıldırım (Ramo)
  • Esra Bilgiç (Sibel)
  • İlker Aksum (Hasan)
  • Yiğit Özşener (Yavuz)
  • Görkem Sevindik (Boz)
  • İdil Fırat (Fidan)
  • Cemre Baysel (Fatoş)
  • İlhan Şen (Neco)
  • Rüzgar Aksoy (Halef)
  • İlkay Kayku (Neslihan)

Senaristi Yılmaz Şahin olan dizinin yönetmeni ise Yağız Alp Akaydın’dır. Diziyi hazırlayan ekip ise BKM’dir. Dizinin asıl konusu Ramo’nun hayat hikayesidir. Ramo karakterine hayat veren Murat Yıldırım, olağanüstü oyunculuk yeteneği sayesinde güzel bir performans sergilemektedir.

Ramo Dizisi Başrolü Murat Yıldırım Kimdir?

1979 senesinde dünyaya gelen Türk oyuncu, Konya doğumludur. Asıl mesleği makine mühendisliği olan Murat Yıldırım, oyunculuk kariyerine ilgisi ve okuduğu üniversitede bulunan tiyatro kulübü ile birlikte başladı. 3 sene boyunca üniversitenin tiyatro kulübünde eğitim alan Yıldırım, tiyatroya ve oyunculuğa daha çok ilgi duymaya başladı.

2003 senesinde oynadığı Ölümsüz Aşk dizisi ile kameranın karşısına ilk defa çıkan başarılı oyuncu, daha sonra rol aldığı dizilerde kendini geliştirerek adından bahsettirmeye başladı. Son olarak başrolünü oynadığı Ramo dizisindeki oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Eski eşi Burçin Terzioğlu ile 2008 yılında dünya evine girdi. Fakat uzun sürmeyen bu evlilik, 2014 yılında son buldu. Oyuncu Murat Yıldırım daha sonra 2016’da Faslı oyuncu olan İman Elbani ile evlendi. Evliliği halen devam emektedir.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı