Oyuncu Kadrosu

Öğretmen Dizisindeki Mine Kimdir?

Mine karakteri; izleyenlerin gözünden kaçmamaktadır. Blog sayfalarda, oyuncu hakkında yapılan yorumlar bu durumu ortaya çıkarmıştır. Dizide; güzel, çekici ve bir o kadar da kıskanç bir kız olan Mine’nin; nedeni bilinmeyen intihar olayında parmağının olduğunun, ilerleyen bölümlerde ekranlara yansıması beklenmektedir.

Bölümlerde; oldukça gergin anların yaşanması, çırpınışlar, baskılar, tehditler ve korku dolu anlar olduğu için; hayran kitlesini en çok ekrana bağlayan özelliklerin olduğu bilinmektedir. Dizinin hayranları tarafından merak edilen, Mine karakterini canlandıran oyuncunun hayatı ile ilgili detaylı bilgiler şu şekildedir;

Göksu Melek Ulucan

1996 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 24 yaşında olan oyuncunun menajerliğini Samet Özkan üstlenmiştir. Maltepe Üniversitesi, Radyo Televizyon ve Sinema bölümünü bitirmesinin ardından, Zoom Arts’da Temel Oyunculuk eğitimi dersleri almıştır. Kamera Önü Oyunculuk Eğitimini ise, bizzat Hilal Saral’dan aldığı duyurulmuştur. Ekranların yeni yüzü olan güzel oyuncunun, final yapacak söylemleriyle gündeme gelen Afilli Aşk dizisinde de rol almıştır.

İlk deneyimi olan Afilli Aşk dizisinde, başrol oyuncuları olan Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk’le beraber kameralar karşısına geçmişti. Afilli Aşk dizisinde, Ayça karakterini canlandırmıştı. Başarılı bir oyunculuk sergileyen güzel oyuncunun, bu dizinin ardından başka dizilerde de kameralar karşısına geçeceği tahmin ediliyor.

Oyunculuk hayatında ki başarılarıyla yeni çıkacak dizilerde, başrol olmaya aday olarak gösterilmesi hayranları tarafından tahmin edilmektedir. Oyunculuktaki performansı, gün geçtikçe yükselmesinden dolayı birçok yönetmenin dikkatini çekmiştir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı