Oyuncu Kadrosu

Öğretmen Dizisindeki Metin Müdür Kimdir?

Akif, öğrencileri rehin alması sonrası, öğrencilerin bir şey yiyip, içmediğini ve içeriye açık olan bir yerden yemek getirilmesini söylemesi üzerine Emniyet Müdürü Metin tek başına gelip Akif’le sarmaş dolaş sarılmaları, izleyenlerin kafasını karıştırdı.

Fox Tv’nin, sevilen yeni dizisi Öğretmen, heyecanlı bölümüyle devam ediyor. İzleyenleri hep bir merak içerisinde bırakan dizide, Emniyet Müdürü karakterini canlandıran kişi Şerif Erol’dur. 1963 yılında İzmir’de doğmuştur. Boğaziçi Üniversitesini kazanmış fakat yarıda bırakarak Ekonomi bölümüne geçiş yapıp bitirmiştir. Üniversitenin bitmesi sonrası, hemen ardından tiyatroya yönelerek 2005 yılında Hırsız Polis, 2007 yılında Bıçak Sırtı, 2012 yılında ise Koyu Kırmızı oyunlarında rol almıştır.

Usta oyuncunun kameralar karşısına ilk geçtiği tarih 2014 senesinde Şeref Meselesi adlı diziyle olmuştur. Kendisi oyunculuktan ziyade aynı zamanda senaristtir. 2015 yılında Kalbim Ege’de Kaldı, dizisinin ardından 2016 yılında Hangimiz Sevmedik adlı dizide Hulusi Güntekin karakterini canlandırmıştır. 2017 yılında ise Yol Ayrımı sinema filminde rol almıştır.

Diziye gelecek olursak, Emniyet Müdürü Metin’in, Akif öğretmenle ne işi olabilirdi? Yakınlıkları nerden geliyordu? sorularını cevaplamaya çalışacağız. Akif hocanın sınıftaki tavrı sadece ders konusunda değil, Rüya’nın katilini bulmak veya ölümüne sebep olan kişinin kim olduğunu ortaya çıkarmaktır. Rüya’nın intihar etmesine kim sebep oldu?

Akif hoca daha öncesinde böyle bir şeye kalkışacağını, içeriden yardım da gerekeceğini planlamış ve dostum dediği Emniyet Müdürüne olayı anlatıp bu yaşanacak durumu zaten öncesinden Emniyet Müdürü Metin biliyormuş.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı