Müge Anlı ile Tatlı Sert

Müge Anlı İle Tatlı Sert 25 Mart Canlı İzle

Müge Anlı İle Tatlı Sert 25 Mart canlı izle özelliğine ulaşmak isteyenler için sitemizde bu seçeneğe yer vermekteyiz. Türkiye’de kaybolan neredeyse herkesi bulan gündüz kuşağı programı, 25 Mart günü yayınlanacak bölümde de izleyenleri şoka uğratmayı başaracak gibi görünüyor.

Yarın yayınlanacak olan Müge Anlı İle Tatlı Sert 25 Mart canlı izle seçeneği, izleyiciler tarafından merakla beklenmeye devam ediyor. Sevilen program, gerek içerdiği konular gerek gelen konuklar ile herkesi hayrete düşürmeyi başarıyor. Canlı yayını izlemek isteyenler yukarıda buluna videodan ulaşabilirler.

>>Müge Anlı İle Tatlı Sert İle İlgili Tüm Detaylar İçin Tıklayınız<<

Müge Anlı İle Tatlı Sert Dün Neler Yaşandı?

Müge Anlı İle Tatlı Sert dün neler yaşandı? Konusu, 25 Mart’ın en çok aratılan konularından biri oldu. Dün sevilen gündüz kuşağı programında yaşananlar günlerce konuşulacak gibi duruyor. Peki, dün Müge Anlı’da kimler vardı?

  • Fatma ve Abdullah Özcan çifti,
  • Nuri Eskivar
  • Ayşe Yücel
  • Fadime Ekinci
  • 6 yaşındaki Zehra’nın ailesi

Müge Anlı’da bugün 5 farklı konu üzerinde yoğunlaşıldı. Bu konulardan ilki olarak Fatma ve Abdullah çiftinin kaybolan kızı yer aldı. Müge Anlı’nın, millet Korona virüs sebebiyle evinden çıkmıyor sen kaçıyorsun sitemi herkesi şaşırttı.

Nuri Eskivar, 7 ay önce kaybolan kız kardeşini aramaya geldi. Rizeli olan Nur Bey, kız kardeşinden eşinden ayrıldıktan sonra bir daha hiçbir haber alamadığını söyledi. Başarılı sunucu Müge Anlı, bu süre zarfını uzun bulurken, Nuri Bey’in ise bunun için bahaneleri vardı. Nuri Bey kız kardeşini bulmak istediğini belirtti.

Ayşe Yücel, 19 yaşındayken 70 yaşında yaşlı bir adamla evlendirildiğini söyledi. Ve bu evlilikten erkek çocuğu olduğunu belirten kadın, o çocuğu Kırşehir’de sokağa terk ettiğini söyledi. Bunun üzerine stüdyoya telefon bağlantısı ile bağlanan bir adam, Ayşe Yücel’in oğlu olabileceğini iddia etti.

Fadime Ekinci, şüpheli bir şekilde ortadan kaybolan kızı aradığını söyledi. Bu olayı Müge Anlı ve ekibi çözümlemeye çalışırken, stüdyoyu arayan bir kişi herkesi şaşırttı. Fadime Hanım’ın şüphelendiği eski damadından için inanılmaz bilgiler veren kadın, telefonla bağlandığında o damadın Fadime Hanım’ın iki kızıyla da konuştuğunu söylemesi üzerine herkes şok oldu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı