Müge Anlı ile Tatlı Sert

Müge Anlı İle Tatlı Sert 24 Mart 2020 Canlı İzle

Müge Anlı İle Tatlı Sert 24 Mart 2020 Canlı İzle seçeneği ile birlikte yeni bölüme direkt ulaşmanız mümkün. Müge Anlı’nın sunduğu gündüz kuşağı programı, izleyicilerin her zaman beğenisini toplamayı başarıyor. İnanılmaz olayların yaşandığı program, aynı zamanda çok güzel duygular barından anları da insanlara yansıtıyor.

Müge Anlı İle Tatlı Sert 24 Mart 2020 canlı izle özelliği kapmasında izleyiciler inanmakta güçlük çekeceği olaylara şahit olacak. Programa yeni başvuran ailelerin başından geçen olaylar, herkesi hayrete düşürecek şekilde.

>>Müge Anlı İle Tatlı Sert İle İlgili Tüm Detaylar İçin Tıklayınız<<

Müge Anlı İle Tatlı Sert 23 Mart Canlı Yayını

Müge Anlı İle Tatlı Sert 23 Mart canlı yayını içeriğinde bulunan olaylar sizlere oldukça şaşırtıcı gelebilir. Gündüz kuşağı programına başvuranların arasında:

  • Kayıp kardeşini arayan bir abla.
  • 6 yaşında canına kıyılan kız çocuğu hakkında yeni gelişmeler.
  • Kayıp olan ve cesedi parçalar halinde bulunan genç adam hakkında yeni gelişmeler.

Bu 3 konun üzerinde yoğunlaşıldığı Müge Anlı İle Tatlı Sert 23 Mart canlı yayını, yeni gelişmeler kaydederek izleyicileri yine şaşırttı.

Tuğba Hanım’ı n aradığı kayıp kardeşi, canlı yayına bağlanan bir kadın tarafından nerede olduğu bilindiği söylendi. Canlı yayına telefonla bağlanan kadın tarafından verilen bilgiler Tuğba Hanım’ın verdiği bilgilerle uyuşuyordu. Bu olay üzerine oldukça mutlu olan Tuğba Hanım, sevinçten ne yapacağını şaşırdı. Telefonla canlı yayına bağlanan kadın, kayıp çocuğu yıllar önce bulduğunda sahip çıktığını belirtti. Kayıp çocuk Yasin’in şuan cezaevinde olduğunu belirten kadın, Yasin’i çocuklarından ayrı tutmadığını belirtti.

6 yaşında Şanlıurfa’da canına kıyılan kız çocuğu cinayeti hakkında Müge Anlı İle Tatlı Sert ekibi yeni gelişmeler kaydetti. Şüphelilerden biri olan ein eski gelini Kadriye, bacağına bir adamın numarasını yazdığını itiraf etti. Numaranın sahibi olan adam, telefonla canlı yayına bağlandı. Küçük kızın cinayeti hala bir sır perdesi olarak çözülmeyi bekliyor.

Kayıp olduğu sanılan Özcan Eren’in aslında tanıdıkları biri tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı. Hem Özcan’ın ailesi hem de Müge Anlı izleyicileri, bu olay karşısında şaşkın kaldı. Olayın çözümlenmesi için cesetin parçaları adli tıpa gönderildi. Bu olay karşısında vefat eden Özcan’ın ailesi Müge Anlı’ya teşekkürlerini iletti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı