Müge Anlı ile Tatlı Sert

Müge Anlı 20 Mart Canlı İzle

Müge Anlı 20 Mart Canlı İzle başlıkları altında, programda yaşanan gelişmeler hakkında detaylı bilgiler sitemizde paylaşılmıştır. Dilerseniz alt başlıklar halinde yaşanan olaylar hakkında bilgileri öğrenebilirsiniz.

Atv ekranlarının beğeni ile takip edilen en başarılı ve birçok ödül alan, Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ilginç olayların çözümüne ulaşılmaya devam ediliyor.

18 Yaşında Bekarken Kaybolan Kader, Evli Olarak Bulundu

Kızı Kader’in kaybolduğunu iddia eden Mehmet Şahin’e ”hoşgeldin” diyen Anlı hemen konuya giriş yaptı. Kader’in 18 yaşında, Sivas merkezde; 7 Temmuz 2018 tarihinde kaybolduğunun bilgisini verdi.

Baba, kızından 1,5 yıldır haber alamadığını ve 6 ay önce kayıp başvurusu yaptığını söyledi. Eşinden boşanmasıyla mahkeme kızın velayetini Anneye veriyor. Annesinde kalan Kader, bir tartışma sonucu; annesinin yanından ayrılarak, dedesiyle yaşamaya devam ediyor.

3-4 ay dedesinde kalıp, oradan da kaçıyor ve bir daha kendisinden haber alınamıyor. Programın ilerleyen dakikalarında; Mehmet Beyin aradığı kızı Kader, telefonla canlı yayına bağlandı ve Sivas’da olduğunu söyledi.

Dokuz aydır evli olduğunu belirten Kader, bunca yıl dedesinin; babasıyla görüşmesini yasakladığını söyleyerek, evinin adresini belirten bilgiler verdi. Babası Mehmet Beyi, canlı yayında evine davet ederek; görüşmek istediğini belirtti.

>>Müge Anlı İle İlgili Detaylar İçin Tıklayınız<<

Yarım Saat İçinde Kayıplara Karışan Akile Hanım Aranıyor

Bursa’da yaşayan 55 yaşında, evli; 5 çocuk annesi Akile Ay, 2 Mart günü kayboluyor ve 17 gündür haber alınamıyor. Kocasıyla beraber hayvancılık işiyle uğraşıyor. Kocası, eşinin kaybolduğu gece hayvanların bakımını yaparak eve geliyor ve eşinin o sırada evde uyuduğunu belirtiyor.

Fakat yarım saat sonra, yani saat 4 gibi, eşinin evde olmadığını fark ediyor. 80 kişilik ekip günlerce Akile Hanımı arıyor. Henüz bir sonuç alınamayan Akile Hanımdan şimdilik bir haber yok.

Diğer bir konuğun bilgisini veren Müge Anlı, Fatma Hanımın evlatlık verilen kızını aradığını belirtti. Kızı Merve Tuğçe’nin, bebekken evlatlık verildiğini ve şu anda 30 yaşında olduğunu belirten Anlı, Fatma Hanıma sorduğu sorularla, arama bulma çalışmalarının devam ettiğini söyleyebiliriz.

Özcan Eren’in konusuna geçen Müge Anlı, Özcan’ın parçalarının bulunduğunu ve arama çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

6 yaşındaki Zehra, boğularak öldürülmesi konusuna gelen Anlı, Kadriye’nin; ağabeyinin çarpıcı açıklamaları olduğunu söyledi. DNA testi istediğini ve Kadriye ile bir akrabalığının bulunmadığını bildirdi.

Ahmet Bey, stüdyoda canlı yayına katılmak istemedi. Kadriye, tüm bu durumlara sinirlendi ve kardeş olduklarını iddia etti, fakat; DNA testine katılmak istemediğini ve örnek vermeyeceğini söyledi. Programda yaşanan tüm detayları Müge Anlı 20 Mart Canlı İzle seçeneğini kullanarak yada konu başlıkları altında öğrenebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı