Müge Anlı ile Tatlı Sert

Müge Anlı 19 Mart Canlı İzle

Müge Anlı 19 Mart Canlı İzle ve konu başlıkları adı altında, programın detayları sizler için paylaşılmıştır. Hafta içi her gün, Atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında, olaylar hız kesmeden devam ediyor.

Atv ekranlarının beğeni ile takip edilen ve birçok dalda ödül alan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ilginç olayların çözümüne ulaşılmaya devam ediliyor. Bugün işlenen konular arasında, 6 yaşındaki Zehra’nın katilinin bulunması; en çok konuşulan konulardan birisi oldu.

6 yaşındaki çocuğun cesedi, evinin bahçesinde bir çuval içerisinde bulunmasının ardından, aile; çocuğun katilinin uzakta olmadığını, aile içinden birisinin olduğunu düşünmektedir. Günlerce yapılan incelemelerin ardından, çocuğun amcası olan Mustafa Topdağ; konuyla ilgili Müge Anlı ekibine açıklamalarda bulundu.

6 yaşındaki Zeynep’in cinayetini, kimin işlediği konusuyla ilgili açıklamalarda bulunan amca Mustafa Topdağ; Kadriye’yi, şüpheli olarak gördüğünü ve Kadriye’nin konuyla ilgili konuşmalarına dikkat edilmesini belirtti .

Tutuklanarak Cezaevine Gönderildiler

Asım Bayram Cinayeti ile ilgili yaşanan son gelişmeler hakkında bilgi veren Müge Anlı, 6’sı tutuksuz; 3 kişinin tutuklanarak cezaevine gönderildiğini duyurdu.

82 yaşında Asım Bayram kişi veya kişilerce öldürüldüğü ortaya çıkmıştı. Asım Bayram’ın cinayet zanlılarının bulunması için, geniş bir çalışma başlatılmıştı. Yapılan tüm çalışmalar sonucunda, olayla ilgisi bulunan kişiler; ifadeleri alınması için gözaltına alınmışlardı.

Mahkemenin vermiş olduğu karara göre, şüpheli 9 kişiden; 6’sı tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Murat Güneş, Medeni Öztaş, Mevlüt Sağlam adlı kişiler tutuklanarak cezaevine gönderildi. Ferluga Hanım, can güvenliğinden endişe duyduğunu belirtmesiyle; Kadın Sığınma Evine gönderildi.

>>Müge Anlı Programı İle İlgili Detaylar İçin Tıklayınız<<

İnşaat İşçisinin Şüpheli Ölümü

Müge Anlı’nın programında, en çok üzerinde durulan konulardan bir tanesi de İnşaat işçisi olan Hüseyin Aslan’ın şüpheli ölümü oldu. Konuyla ilgili araştırmalarda bulunan Müge Anlı, edindiği bilgilere göre; Ölen inşaat işçisinin eşi, Adem Beyle aşk yaşadığı ve Adem Beyle İnşaat işçisinin beraber çalıştıkları yerde iş arkadaşı oldukları belirtildi.

Şüpheleri üzerine toplayan Adem Bey, arkadaşının ölümünden sorumlu tutuluyor. Hüseyin Beyin ailesi; Hüseyin Bey ölmeden önce eşini, en yakın arkadaşı Adem Beyle evde yakaladığını ve Adem Beyin feci şekilde dayak yediğini belirtti. Dayak olayından sonra tekrar yasak aşk yaşamak isteyen çift tarafından, Hüseyin Beyin öldürüldüğü şüpheleri üzerine duruldu. Programda yaşanan tüm detayları, Müge Anlı 19 Mart Canlı İzle seçeneğini kullanarak yada konu başlıkları altında öğrenebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı