Oyuncu Kadrosu

Mucize Doktor Dizisindeki Süheyla Kimdir?

Oyuncu kadrosuna, yeni bir usta oyuncu konuk dahil olarak, dizinin Perşembe akşamları reytingleri bir hayli zorlayacağı gözüküyor. Kemoterapi tedavisi gören Yaşar’ın eşi olan Süheyla, bu hastalık anında, sürekli Yaşar’ın yanında olarak ona destek vermeye çalışıyor.

Artık kemoterapiden iyice sıkılan Yaşar’ın imdadına eşi Süheyla koşuyor. Kendisinin kemoterapi almasına devam etmesini ve iyileşme çabası göstermesi için, adeta güç vermeye çalışıyor. Yaşar, eski günlere geri dönmeyi, hatta paraşütle atlamayı, hayatında aksiyon olabilecek neler varsa, özlem içerisinde yapmak istiyor. Bütün bunlara dur diyecek kişi de Süheyla oluyor.

Mucize Doktor dizisinde, Süheyla karakterini canlandıran Ayşen İnci, aynı zamanda dizide Kemal karakterinin annesi rolünü oynamaktadır. Ayşen İnci, 1965 yılında Ankara’da doğmuştur. Sihirli Annem dizisinde Periliçe karakterini canlandırmıştır. Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Yüksek Bölümünden mezun olmuştur. Ankara’da Devlet Tiyatrosunda çalışmasıyla beraber, birçok tiyatro oyunlarında oynamıştır.

Ayşen İnci dizi olarak Benim Annem Bir Melek’te, büyük başarıya ulaşmış ve adından söz ettirmiştir. Bugüne kadar rol aldığı dizileri ekleyecek olursak; 2019 yılında Ulviye karakteriyle Yaralı Kuşlar, 2019 yılında Vurgun, 2018 yılında Mebrure karakteriyle Şahsiyet, 2016 yılında Melek ile Serhat, 2012/2014 yılında Meral karakteriyle Böyle Bitmesin,

2009 yılında Türkan karakteriyle Çocukluk Günleri, 2009 yılında Aşk Bir Hayal, 2008 yılında Gazi, 2006 yılında Füsun karakteriyle Cemile, 2006 yılında Süheyla karakteriyle Daha Neler olarak sıralayacağımız dizilerde rol almıştır. Adını sayamadığımız birçok dizilere katıldığı da belirtilmiştir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı