Kuruluş Osman

Kuruluş Osman 15. Bölüm Full İzle

Kuruluş Osman Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Çarşamba akşamları, izleyiciyi ekranlara kilitleyen dizide; oldukça heyecanlı aksiyonlar yer alıyor. Kuruluş Osman 15. Bölüm Full olarak sizler için paylaşılmıştır. Alt başlıklar halinde, dizide yaşanan gelişmeleri öğrenebilirsiniz.

bölümün devamı olan yeni bölümde, birçok sorulan soruların cevapları verilirken; yeni oluşacak soruların da kapısını aralıyor. Sürükleyici özelliğe sahip Kuruluş Osman dizisi, özellikle tarih severlerin çok sıkı takip ettiği bir dizi olduğu söyleniyor.

Kuruluş Osman 15. Bölüm Full Yaşanan Olaylar

Osman Beyin abisi Gündüz, Balgay tarafından esir alınır. Osman Bey Moğol kuvvetleriyle birlikte Balgay’ın kuvvetlerini de tuzağa düşürmeyi başarır. Dündar Bey ise, Moğollara çok fazla yüz verip; içli dışlı olduğu için obada oldukça zor günler geçirir. Osman Bey, Samsa çavuşla birleşerek Moğollar ve Balgay’a hamlesini yapar.

>>Kuruluş Osman 15. Bölüm Full olarak izlemek için tıklayınız<<

Yeni bir savaşın çığlıkları mı başlıyor sorusu kafalarda oluşurken, Osman Bey kardeşini kurtarma çabasında başarılı olup olamayacağı diğer bir merak konusu oldu. Tüm bu soruların cevaplarını, 15. bölümde izleyenlere cevabını verebilmesi umuluyor. 15. bölümünü, dizi takipçileri için paylaşmaya devam ediyoruz.

Kuruluş Osman 14. Bölümde Neler Yaşanmıştı?

İhanete uğrayan Osman Bey, tuzağa düşürülmesi sağlanıyor. Tuzak öncesinde Osman Bey, Kayı Obasından sürüldüğü için; Samsa Çavuş obasına gitmeye karar verir. Ancak burada Samsa Çavuşla yaptığı kavga sonucu ipler kopar ve Osman Bey’e bir tuzak kurulur. Kurulan tuzağın içine çekmeye çalışan kişiler başarılı olur. Aynı zamanda Osman Bey’e ihanet etmiş olurlar.

Balgay, Cengizhan’ın emanetlerini ele geçirdiği için büyük bir kudrete sahip olur. Dündar artık tamamen sancak beyidir. Balgay’dan sancak beyliğini alarak Osman Beye karşı yeni planlar yağar. Osman Bey, Balgay’dan emanetleri geri almak için mücadeleye etmeye başlar. Ancak, hesap edemediği şey ise, Samsa Çavuş onu artık düşman ilan etmesidir. Bu durum Osman Beyi oldukça etkiler. Balgay’ın hedefinde Bala Hatun vardır. Çünkü Bala Hatun, Osman Beyin diğer bir zayıf noktasıdır. Moğollar tarafından Bala Hatun yaralanmıştır. Osman Bey ve Bala Hatunun durumunun neler olacağı 15. bölümde cevaplanacağı bekleniliyor.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı