Oyuncu Kadrosu

Hizmetçiler Dizisindeki Oyuncaları Kimlerdir?

Dizide en çok merak edilen oyuncuların hayatıyla ilgili bilgileri şu şekilde sıralayabiliriz;

Deniz Baysal

1991 yılında İzmir’de doğmuştur. Tiyatroya ilgisi küçük yaşlarda başlamıştır. Çocuk oyunlarında rol almıştır. Celal Bayar Üniversitesi Dış Ticaret mezunudur. 2011 yılından itibaren Derin Sular dizisi, Babalar ve Evlatlar dizi ve sinema filminde, oyunculuk kariyerinde başarılara imza atmıştır. Beyaz Yalan’da, Karacalar rolünü üstlenerek Aşk Ekmek ve Hayaller adlı dizide oynamıştır. Kaçak Gelinlerde ise, Kainat karakteri ile ekranlarda karşımıza çıkmıştır.

Algı Eke

1984 yılında İstanbul’da doğmuştur. Aslen Artvinlidir. Lise eğitimini Türkiye’de tamamlayarak, üniversite eğitimini almak için Almanya’ya gitmiştir. Berlin’de, Dramaturji eğitimi alan Eke, eğitimini bitirip ülkesine geri dönmüştür. En bilinen rolü, Pinhani’nin ”Yitirmeden” adlı şarkısının klipi olmuştur.

Selen Domaç

1981 yılında İstanbul’da doğmuştur. Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuar bölümü mezunudur. Bir kaç tane yapımla beraber, ”Farklı Desenler” adlı yapımda da oynayarak adından bolca söz ettirmiştir.

Aleyna Solaker

1996 yılında İstanbul’da doğmuştur. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Bölümünden mezun olduktan sonra Bilgi Üniversitesini bitirmiştir.

Seçkin Özdemir

Dj ve sunucu tecrübesiyle beraber, Star Tv ekranlarında yayınlanan Kiralık Aşk dizisinde rol alarak izleyenlere yüksek performanslı oyunculuk sergilemiştir.

Hakkında bilgi sağladığımız oyuncular dışında, diğer oyuncaları şu şekilde sıralayabiliriz; Yiğit Kirazcı, Gamze Karaduman, Nilay Erdönmez, Ayşenil Şamlıoğlu, Hazal Benli, Cansu Fırıncı, Melisa Akman, Neslihan Arslan, Servet Pandur olarak belirtilmiştir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı