Hercai

Hercai 37. Bölüm Full İzle

Hercai 37. Bölüm Full İzle seçeneği ile dizi içeriğine ulaşabilirsiniz. Hercai dizisinin sevenleri için paylaşılan diziyi, alt başlıklar altından yaşanan tüm gelişmeleri öğrenebilirsiniz.

Cuma akşamlarını sabırsızlıkla bekleyen Hercai dizisinin fanatik takipçileri, 37. bölümde neler olacağını çok merak etmektedir. Ekranlarının sevilen dizisi Hercai, tamamen acıklı bir aşk öyküsünü, kavuşamamanın verdi acı ve çaresizliği anlatıyor.

Duygu yüklü bu dizinin 37. bölümün fragmanında, Ahmet Kaya’nın eşliğinde çalan müzik ve ”ben, sen uzaktayken nefes alamıyorum” cümlesi; izleyenlerin gözlerini doldurmuş, tüyleri diken diken etmiştir.

”Ben, Sen Uzaktayken Nefes Alamıyorum”

Reyyan ve Miray, buluşurlar. Sorularına cevap almak isteyen Miray; Reyyan’dan cevap bekler. Reyyan çektiği acılardan dolayı Miray’a ”bunun senle bir ilgisi yok, benim yalnız kalmaya ihtiyacım var” der.

İkilinin kavuşamaması ve sözler üzerine göz yaşlarına hakim olamayan Miray karşılık olarak; ”Ben, sen uzaktayken nefes alamıyorum, bende boğuluyorum ama sensizlikten, beni kendinden uzak tutma diyerek Reyyan’a sımsıkı sarılır ve tenini koklar, kokusunu içine çeker.

Fragman, gerçekten duygu dolu anlar yaşattı, izleyici yorumlarında; defalarca tekrar tekrar izlediklerini belirttiler. ”Sanki yeni bölümün fragmanı gibi olmuş” diyenler, diziyi izlediklerinde ağladıklarını da ifade ettiler.

Reyyan’ın bindiği at çiftliğe gelir ve Reyyan’ın tehlikede olduğunu anlatırcasına şahlanır. Reyyan gerçekten tehlikededir. Ölüm ve yaşam arası çizgideyken, siyah eldivenli bir adam onu kucağına alır ve götürür.

>>Hercai İle İlgili Detaylar İçin Tıklayınız<<

Reyyan Öldü mü, Dizi Final mi Yapacak?

Reyyan, dizinin 37. bölümüne göre, göl kenarında, suyun içerisinde yüzüstü yatıyor ve intihar ettiğini göstermektedir. Canına kıyacak kadar acıları olan Reyyan, kendisi mi intihar etti, yada biri tarafından mı o hale geldi bu bölümde anlaşılacak.

Siyah eldivenli bir adamın, Reyyan’ı su kenarından kucağına alıp götürmesi ise, siyah eldivenli adamın kim olduğunu izleyicilere oldukça merak içerisinde bıraktı. Reyyan ölü bir şekildeydi, fakat siyah eldivenli adam ya onu gömecek yada hayat verecek… İki seçenekten birini yeni bölümde öğrenmiş olacağız.

Mia yapım gerçekten çok başarılı bir yapıma Hercai dizisiyle imzasını atmış bulunuyor. Dizinin yeni bölümü için, Cuma gününün nasıl çabucak geleceğini ve daha çok fragman yayınlanmasını dile getiren takipçiler, oldukça sabırsız ve sitemli gözüküyor.

Hercai 37. Bölüm Full İzle seçeneğini ve konu başlıklarını sizler için paylaştık. Hercai dizisinde, yeni gelişmeleri sitemizden öğrenebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı