Seda Sayan ile Yemekteyiz

Seda Sayan İle Yemekteyiz 24 Mart İzle

Seda Sayan İle Yemekteyiz 24 Mart izle özelliği kapmasında, programın yeni yarışmacılarının 2. gününe tanık olacaksınız. Yıllardan beri en sevilen yemek yarışması olmayı başaran Yemekteyiz, ünlü sanatçı ve sunucu Seda Sayan’ın sunumu ile birlikte hayran kitlesinde ciddi bir artış yaşadı.

Seda Sayan İle Yemekteyiz 24 Mart izle seçeneğinden faydalanmak isteyenler, her zaman olduğu gibi sitemizi ziyaret ederek bu seçenekten faydalanabilirler. Her gün farklı kişinin yemek yaptığı programını, sizler için yukarıda yer alan videoda yeni bölümüyle birlikte sunmaktayız.

>>Seda Sayan İle Yemekteyiz İle İlgili Tüm Detaylar İçin Tıklayınız<<

Seda Sayan İle Yemekteyiz Geçen Hafta Neler Oldu?

TV8 ekranlarının en sevilen programlarından biri haline gelen Seda Sayan İle Yemekteyiz programı, diğer TV kanallarında yayınlanan yemek programlarının önüne geçmiş durumdadır. İzleyicileri ekrana kilitlemeyi başaran TV programının geçen haftaki bölümlerinde neler olmuştu gelin birlikte bakalım.

Hafta birincisine 10 bin TL ödül veren yarışmanın geçen hafta kazanan ismi insanları şaşırttı. Haftanın son günü yarışmacısı olan Serkan Karaman’ın aldığı puanlar:

  • Orhan Bey’den 10 puan
  • Semra Hanım’dan 2 puan
  • Nazan Hanım’dan 2 puan
  • Satı Hanım’dan 3 puan

Toplamda yarışmacılardan aldığı puanla 17 puana ulaşan Serkan Karaman, Seda Sayan’dan aldığı 9 puanla birinciliğe ulaşamadı. Hafta boyu 35 puan toplayarak hafta birinciliğini elde eden Semra Hanım, verdiği puanlarla gündem oldu.

Semra Hanım, herkese verdiği 2 puanı açıklamaya çalışırken Seda Sayan bu durumun hakkaniyetsizlik olduğunu söyledi. Diğer yarışmacılar da bu duruma katılsa bile Semra Girişken topladığı puanlarla haftanın birincisi olarak 10 bin TL’lik büyük ödülün sahibi oldu.

İlk gün yarışmacısı olan Orhan Bey, yemeklerini yapamadığı için yarışmadan elenmişti. Fakat Seda Sayan’ın önerisi üzerine yarışmada kalarak, haftanın her günü yarışmacılara puan vermişti. Yemekteyiz tarihinin en inanılmaz olayı olarak Pizza sipariş eden Orhan Güneş, herkesin dikkatini çekmişti.

Son gün yarışmacısı olan Serkan Karaman, Semra Hanım için ilk başta kullandığı sözlerin doğru olduğunu belirtti. Eğer hakkaniyetli bir şekilde puanlama yapılsaydı birinci olurdum diyen Serkan Bey, yarışmanın ikincisi olmakla yetindi. Yaşanan olaylar üzerine Seda Sayan, kendisinin verdiği puanlarda mı? Yoksa yarışmacıların verdiği puanlarda mı? Sorun olduğunu anlamadığını söyledi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı