Güldür Güldür

Güldür Güldür Show 230. Bölüm Tek Parça İzle

Güldür Güldür Show 230. Bölüm Tek Parça İzle seçeneğiyle komedi programındaki skeçleri sitemizde keyifle izleyebilirsiniz. Beşiktaş Kültür Merkezinin katkılarıyla sunulan Güldür Güldür Show, izleyenleri kahkahaya boğuyor.

Show Tv ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür Show, Cuma akşamlarında; izleyenlerine komedi, mizah ve eğlence sunmaya devam ediyor. Büyük bir kitle tarafından izlenen komedi programı, Ali Sunal’ın eşliğinde; skeçler halinde oynanıyor.

Yeni Bölümde Neler Oldu?

Güldür Güldür Show’un yeni bölümünde Özge ve Çetin’in oynadığı skeç ekranlara geliyor. Skeçe göre, Kariyer hedeflerinde iyi bir aktör, başarılı bir oyuncu olmak isteyen Özge ve Çetin tiyatro kursuna yazılırlar. Özge ve Çetin, kursu bitirerek çok büyük başarılara imza atarak, bir yıldız olacaklarını sanırlar.

Yazıldıkları tiyatro kursunun eğitimini veren Mesut, iyi bir eğitmen olarak ne zorluklarla eğitimi vereceği, daha doğrusu verebilecek mi? konulu skeç; yeni bölümde ekranlara yansıyor. Büyük bir kahkaha tufanı yaşanacak olan skeçin, hafızalardan uzun bir süre silinmeyeceğini belli ediyor.

Diğer bir skeçte, Bilal; Burcu’ya açılmak ister. Bir şiir yazmıştır ve bu şiiri Burcu’ya okuyarak ona açılmayı ister. Bilal yanlış zamanda ve yanlış yerde şiiri Burcu’ya okumak isterse ne olur? Beden Eğitimi dersinde şiiri okumaya çalışan Bilal, zorluklara rağmen okuyabilecek mi, bu zorluklar neler olabilir? Bilal’in annesi Beden Eğitimi dersi için aldığı eşofmanda Bilal’in üzerindedir. Nasıl bir eşofman, ve ne şekilde amacına ulaşacaktır, konusunu anlatan skeç oynanıyor.

>>Güldür Güldür Show İle İlgili Detaylar İçin Tıklayınız<<

Bir başka skeç olan Yaralı show adında bir oyun. Skeç içerisinde bir TV programı var ve bu programın slogan adı ”Yaralara merhem olan program Yaralı Show” dur. Her hafta yaralı sanatçıların katıldığı ve yaralarından bahsedilen bir program olarak yayınlanıyor. Programa Türk sanat müziği sanatçısı Kazım katılıyor. Katılıyor, katılmasına da; ne kadar derdini anlatır orası muamma.

Bu skeçin ardından bitmiyor, tabi ki bir skeç daha oynanıyor. Naime ve Şevket ekranlara geliyor. Çok zengin, bir o kadarda görgüsüz olan iki kardeş; aradıkları aşkı bulmaya çalışırlar. Feridun ve Burcu, fitness salonu sahipleri; aynı zamanda Naime ve Şevket”inde kiracısı olurlar. Feridun ve Burcu ev sahipleriyle anlaşabilecek mi? Naime ve Şevket aradıkları aşkı bu iki kiracıda mı bulacaklar?

Güldür Güldür Show 230. Bölüm Tek Parça İzle seçenekleriyle sitemizde paylaşılmıştır. İzleyemeyenler ve yeni bölümü kaçıranlar için; alt başlıklar halinde Güldür Güldür Show, yeni bölümde neler olduğunu izleyebilirler.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı