Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta 24 Mart Yeni Bölüm

Gelinim Mutfakta 24 Mart yeni bölüm seçeneği izleyicilerin oldukça şaşıracağı olaylarla çalkalandı. Fatih Ürek’in sunumu ile Kanal D ekranlarında yayınlanan yemek yarışması programı, kaynanaların da işin içinde olmasıyla birlikte ayrı bir yarışma formatını Türk TV izleyicilerine sunuyor.

Gelinim Mutfakta 24 Mart yeni bölüm müthiş olaylarla güne damgasını vurmayı başaracak. 24 Martta yayınlanacak olan programın bu haftaki yarışmacıları ise oldukça iddialı.

>>Gelinim Mutfakta İle İlgili Tüm Detaylar İçin Tıklayınız<<

23 – 27 Mart haftası yarışacak olan isimler, geçen hafta da programda yer alan ve şimdiye kadar gelmiş en başarılı yarışmacılardan oluşmaktadır. Gelinim Mutfakta yemek yarışması programının en bilinen yüzleri ve aynı zamanda bu hafta yarışmacısı olacak isimler:

  • Ezgi – Reyhan Yıldırım
  • Elif – Çiğdem Akçam
  • Hatice – Hüsniye Karabulut
  • Yağnur – Nilgün Dalkara

Bu hafta yarışacak isimler bu kişilerden oluşmaktadır. Gelinim Mutfakta tarihinin en dişli yarışmacıları arasında geçecek 23 – 27 Mart haftası izleyenlere keyif veren dakikalar yaşatacak.

Gelinim Mutfakta Geçen Hafta Neler Oldu?

Gelinim Mutfakta yemek yarışması programında gelinler kıyasıya yarışıyor. Her gün sonunda bir kişiye çeyrek altın verilirken, her hafta sonunda ise bir kişiye ise bilezik veriliyor. Çeyrek altın ve bileziğin sahibi olmak isteyen gelinler müthiş bir rekabetle yarışırken, kaynanalar ise onların yaptığı yemekleri puanlayarak yarışmanın kaderini belirliyor.

Yarışmanın kaderinin belirlenmesi için her iki tarafından becerisi gerekince ortaya bazen komik bazen gergin anlar çıkıyor. Yapılan güzel yemekleri sunma görevi ise sunucu Fatih Ürek’e düşüyor.

20 Mart Cuma günü gelinlerin her zaman olduğu yemekleri yarıştı. Kaynanaların verdiği puanlar sonucu çeyrek altının sahibi olan isim Hatice oldu. Hatice topladığı 18 puanla gün birincisi olurken, hafta boyunca toplamda 70 puan toplayan Elif Akçam ise 5 altın bileziği kazanan isim olmayı başardı. Böylece diğer gelinlerin haftaya daha hırslı bir şekilde geleceği herkes tarafından anlaşıldı.

Haftanın ve günün birincileri seçilip ödülleri verilirken bir yandan da yarışmaya veda edecek isim açıklandı. Bu isim hafta boyunca sadece 47 puan toplana Rümeysa – Nezahat çifti oldu. Çift yarışmadan ayrıldıkları için oldukça üzgünken, aynı zamanda bu yarışmada boy gösterdikleri için de oldukça mutluydu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı