FOX Ana Haber

Fatih Portakal İle Fox Ana Haber 24 Mart Canlı İzle

Fatih Portakal İle Fox Ana Haber 24 Mart Canlı İzle seçeneği ile birlikte gündeme dair her habere kolayca ulaşmanız mümkün hale gelmekte. Son zamanlarda gündem olan Korona virüs konusunda önemli haberleri ekranlara getiren Fox Ana Haber, izleyici kitlesini artırıyor.

Fatih Portakal İle Fox Ana Haber 24 Mart canlı izle özelliği Salı akşamı ekranı akşam saatlerinde ekrana gelecek olan Fox Ana Haber bültenini kapsamakta. Bu haber bülteni, haberleri dolandırmadan izleyiciye ulaştırıyor. Bunun sebebiyle milyonlarca kişi tarafından tercih ediliyor.

>>Fatih Portakal İle Fox Ana Haber 24 Mart Canlı İzlemek İçin Tıklayınız<<

Fatih Portakal’ın sevilen haber sunumuyla ekranlara gelen haber bülteni, her kesime hitap ediyor. Bunun sonucunda da diğer kanalların haber bültenlerine oranla daha fazla izleyici kitlesine sahip oluyor.

Fatih Portakal’ın Sunduğu Programlar

Herkes tarafından tanınan tecrübeli sunucu Fatih Portakal, şimdiye kadar sunduğu her programda ya da haber bülteninde kendinden söz ettirmeyi başarmıştır. Kariyeri boyunca küçümsenemeyecek derece büyük başarıları bulunan Fatih Portakal, hangi programların sunuculuğunu yapmış gelin birlikte bakalım. İşte, o programlar:

  • 2000’li senelerin başında Star TV ekranlarında “Batı Yakası” adlı programı
  • 2009 senesinde CNN TURK bünyesinde “Seçim Çadırı” ve “Sokak TV” programları
  • 2009 senesinde Best FM radyoda “Fatih Portakal İle Konuşan Türkiye” adlı programı
  • 2010 senesinde Kanal D ekranlarında “Ne Yapmalı?” adlı programı
  • 2010 – 2013 seneleri arasında Fox TV’de “Fatih Portakal İle Çalar Saat” adlı haber programı
  • 2014 senesinde Fox TV’de “Fatih Portakal İle Türkiye’nin Trendleri” programı
  • 2013 senesinden bu yana Fox TV ekranlarında yayınlanan “Fatih Portakal İle Fox Ana Haber” adlı haber bültenini sunmaktadır.

Fatih Portakal’ın Türkiye’nin önemli televizyon kanallarında geçmişi bulunmaktadır. Şuan halen birlikte çalışmaya devam ettiği Fox TV’de Türk televizyon devleri arasındadır.

Şimdiye kadar 4 farklı TV kanalında yer alan usta sunucu Fatih Portakal, sunuculuk kariyerinin her noktasında sunduğu programlarda ilgi odağı olmayı başarmıştır. 2000’li yılların başından beri bu sektörde yer alan Portakal, izleyici kitlesine hitap etmeyi çok iyi bilmektedir. Bu yeteneği sayesinde her zaman en çok izlenen haber bültenini sunmaktadır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı