Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 160. Bölüm İzle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 160. Bölüm İzle özelliği ile dizinin son bölümünde neler olacak öğrenebilirsiniz. Salı akşamları, Atv kanalında yayınlanan ve büyük bir izleyici kitlesine sahip olan dizinin yeni bölümünde, neler olacağı merak konusu oldu. Büyük bir izleyici kitlesi tarafından takip edilen dizi, salı akşamları reytingleri alt üst etmeye devam ediyor.

Salı akşamı 160. bölümü oynanacak olan dizide nefesler tutuluyor. Her bölümü ayrı bir aksiyon, ayrı bir macera olan dizinin 160. bölümünde neler olacağını sizler için paylaştık.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 160. Bölümünde Yaşananlar

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 160. Bölüm İzle seçeneği ile dizi görüntüleri paylaşılmıştır.  Sizler için yeni bölümde yaşananlar hakkında bilgileri başlıklar halinde de açıklıyoruz.

Tekin hastaneye ağır yaralı olarak kaldırılır ve yaşam mücadelesi vermeye başlar. Boran’ın geçmiş bölümde yaptığı planları çok pahalıya mal olur. Herkesle arayı bozmasıyla artık tamamen çıkmaza girer. Tekrarlanan ısrarlar ve uyarıları dinlemeyen Boran, tüm hızıyla eylemlerine devam eder. Bu eylemler artık Boran’ın sonunu getirmeye hazırdır. Boran’a artık cenaze töreni düzenlenir.

>>Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 160. Bölüm İzle video seçeneği için tıklayınız<<

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 159. Bölümünde Yaşananlar

Boran’ın, Altan ve Tufan’a masa tarafından düzenlenecek operasyondan haberi olmaması, Hızır’ın işlerini bozmasına sebep olur. Düşmanların hayatı kurtulur ve Tekin’in hayatı tehlikeye girer. Boran bu olaylara sebep verdiği için herkes tarafından düşman ilan edilir.

Boran karışmaması gereken işlere karıştığı için Hızır’ın sabrını taşırır. Tekin aldığı kurşunla hastanede ölüm kalım savaşı verir. Bu durumu sindiremeyen Boran Bicolara baskın yapar ama kötü bir sonuçla karşılaşır. Boran’ın planıyla, Zeynep öldür. Tufan, Boran’ı öldürmek için intikam yeminleri eder.

Dost düşman aynı anda herkesin menziline giren Boran, kurtuluşu imkansız gibi gözükmektedir. Atv ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, her hafta oynanacak bölümlerini kesintisiz sitemizden izleyebilirsiniz.

Oktar Kaynarca’nın başrol olarak oynadığı dizide, bu haftada heyecanlı dakikalar hız kesmeden devam ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde, bu hafta sosyal medyada en çok konuşulan konunun, Boran’ın öldürülüp, cenaze töreninin düzenlenme sahnesinin olacağı düşünülüyor. Ayrıca gündemde olan Korona virüsünün, dizi çekimlerine ara verilmesine sebep olacak mı, diğer sorular arasında yer almaktadır.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı