Haber

Bir Zamanlar Çukurova’da Yer Yerinden Oynuyor

Atv ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi, perşembe akşamları izleyenleriyle buluşmaya devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova’da Yer Yerinden Oynuyor, nefes kesen bölümlerin yayınlanmasının ardından, izleyenlerin; yeni bölümde neler olacak sorusuyla, meraklı bekleyişleri devam ediyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda, birçok ünlü isim yer almaya devam ediyor. Perşembe akşamı izleyenleri, nefes kesen bölümler ve bomba haberler bekliyor. Ön incelemesi yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova’da Yer Yerinden Oynuyorla ilgili bilgileri sizler için paylaşıyoruz.

>>Dizinin yeni bölümleriyle ilgili haberler için tıklayınız<<

Züleyha’nın Acıları Yeniden Hatırlatılacak

60. bölümüyle ekranlara gelecek olan Bir Zamanlar Çukurova’da Yer Yerinden Oynuyor dizinin ön incelemesi yayınlandı. , 60. bölüm ön incelemesine göre, yeni bölümde yaşanacak olaylarla ilgili bilgiler veriliyor. Dizide her şey yeniden başa sarmış gibi, eski günlerin yaşandığı bir kaç bölüm kesitleri oluşturulmuş.

Hayatını oğluna adayan Züleyha’nın, oğlu Adnan’dan başka tutar bir dalı kalmamıştır. Hatta oğlu için aşkı Yılmaz’dan vazgeçip, hayatını oğluna feda etme derecesindedir. Acılarla mücadele etmeye devam eden Züleyha’nın, Demir’i vurduğu anlar ön inceleme de yer alıyor. Tüm bu yaşanan acıları ve çileleri, izleyenlere tekrar hatırlanmasını sağlayacak bir bölüm geliyor.

İyiler Ve Kötüler…

Dizide bir ayrıştırma yapıldığının hissi verilecek. Bunlar, iyiler ve kötüler olarak ayrışacak. İyilerin ve kötülerin ayrışımıyla beraber, 60. bölümün, izleyenlere bomba etkisi yaratacağını müjdeliyor. Bu bölümde yaşananlar, diğer bölümlerle ilgili yaşanacak olaylar hakkında bilgiler vereceği tahmin ediliyor.

Perşembe akşamları, reytingleri en üst seviyede tutmayı başaran Bir Zamanlar Çukurova dizisi, eski bölümleriyle ilgili bir nostalji yaşatacağını belli ediyor. Bu nostaljinin, yeni yaşanacak olaylarla ilgili olacağı gözlerden kaçmamaktadır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı