Bir Zamanlar Çukurova

Bir Zamanlar Çukurova 60. Bölüm Full İzle

Bir Zamanlar Çukurova 60. Bölüm Full İzle seçenekleriyle, dizinin takipçileri için; sitemizde alt başlıklar halinde paylaşılmıştır.Perşembe akşamlarında reyting patlaması yaptıran dizisi Atv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor.

Büyük bir hayran kitlesine sahip olan dizide heyecan gitgide artmaya devam ediyor. Son bölümü kaçıran kişilerin internette arama motorlarına en çok Bir Zamanlar Çukurova son bölümde yaşananlar yazarak, neler olup bittiğini öğrenmek istiyor.

Son bölümü kaçıran kişiler için derlediğimiz yazıda, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde neler olup bittiğini kısaca aktarmaya çalışacağız. Geçen hafta 59. bölümüyle Atv ekranlarında oynamıştı. Bu hafta dizinin 60. bölümü yayınlanmıştır. Dizinin60. bölümde yaşananlar şu şekildedir;

Züleyha, Demiri vurduğu için tutuklanarak ceza evine gönderiliyor. Savcı, Züleyha’nın ifadesini almak ister. Züleyha aşk hikayesiyle anlatmaya başlar. Gözünün önüne sürekli Demir ve Yılmaz’la yaşadığı anlar gelir. Vicdan azabı, ya da çektiği acıları mı anımsar?

60. bölümde Demir’in ölüp ölmediği belli oluyor. İzleyicilerin en çok sorduğu sorulardan bir tanesi olan Demir öldü mü, sorusunun cevabını bu bölümde öğrenmiş olacağız. Bir Zamanlar Çukurova 60. Bölüm Full İzle seçenekleri dizinin takipçileri için alt başlıklar halinde de yayınlanmıştır. Gerekli tüm bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.

>> Bir Zamanlar Çukurova İle İlgili Detaylar İçin Tıklayınız  <<

59. Bölümde Yaşananlar

İki aşık çiftte artık aşklarından vazgeçiyor. Bu bölümde 4 kişinin birden ayrılması izleyenleri oldukça meraklandırmış durumda oldu. İntikam alma hırsı, aşk ve sevginin yerini alarak yeni bir savaşın başlamasına sebep oluyor. Züleyha, Demir’den ayrıldığı için yıkılmış bir şekilde evine döner. Demir, Züleyha’yı öldüremediği için öfkesi bir türlü geçmek bilmez.

Kin, intikam savaşında Demir; Züleyha’yı öldüremesede, öldürmekten vazgeçmemiştir. Hünkar, tüm çabasıyla olayların önüne geçmeye çalışır fakat gücü Demir’i durdurmaya yetmez. Züleyha, derhal çiftlikten ayrılır. Artık Züleyha için çiftlik bitmiştir. Artık Züleyha’ya yağan yağmurda bir bardak su vermek bile yasaktır.

Züleyha, yaşadığı bu durumlar karşısında dayanacak gücü kalmadığı için ölmeyi düşünür. Züleyha, ölümü bir kurtuluş, tek çare olarak görmektedir. Tek başına ölüme gitmeyi düşünmeyen Züleyha, yanında kimleri de götüreceğinin hesabını yapar. Hayatını mahveden kişilerin karşısına silahla geçer ve meydanlık alanda üzerine benzini döker.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı