Haber

Baraj Dizisinin İzleyenlerine Kötü Haber

Fox Tv kanalının çiçeği burnunda yeni dizisi Baraj, ilk bölümüyle 17 Mart Salı akşamı izleyicisiyle buluşacak. Büyük bir heyecanla beklenen dizinin oyuncu kadrosunda, ünlü isimler yer almaktadır. Yeşilçam sinemasından uyarlanan yeni diziyi merak edenler, salı akşamını sabırsızlıkla beklemektedir. Baraj Dizisinin İzleyenlerine Kötü Haber takibini yaparak, en son yaşanan olayları sizler için paylaşıyoruz.

Korona Virüsü, Dizi Çekimlerini Durdurdu

Korona virüsü sebebiyle, ülkemizde yayılmasını önleme amaçlı çalışmalar yapılmaya devam ediyor. Korona virüsünün yayılmasını önleme amaçlı yapılan çalışmalardan birisi de dizi çekimlerinde oldu. Dizi çekimlerinin ertelenmesine sebep olan Korona virüsü, ilk olarak;  Beyrutlu Gelin dizisinin yöneticileri, çekimlere ara verdiğini duyurmuştu. Baraj Dizisinin İzleyenlerine Kötü Haber bilgilerini alt başlıkta sizler için paylaştık.

Kötü Haber Yeni Diziden de Geldi

Beyrutlu Gelin dizisinin çekimlerine 8 gün ara verilmesinin ardından, İkinci haber Fox Tv’de yayınlanmaya başlayacak olan yeni dizi Baraj’dan geldi. Baraj dizisi, 2 hafta çekimlerini durduracağını; Gazeteci Birsen Altuntaş, Twitter hesabından paylaştı. Ayrıca Beyrutlu Gelin dizisinin, 8. günün sonunda; dizi çekimlerine devam edilip edilmeyeceğini, yapılacak görüşmeler sonrasında belli olacağını bildirdi.

>>Baraj dizisiyle ilgili gelişmeleri öğrenmek için tıklayınız<<

Baraj Dizisi Çekimlerine Korona Virüsü Engeli

Korona virüsünün yayılmasını ve bulaşmasını engellemek adına, dizi yöneticilerinin vermiş olduğu ikinci karar Baraj dizisinden geldi. Baraj dizisinin yetkilileri, görüşmeler sonrası almış olduğu kararla; 2 hafta dizi çekimlerine ara verildiğini, Gazeteci Birsen Altuntaş tarafından duyurmuş oldu.

Korona virüsünden dolayı ikincisi yaşanan, dizi çekimlerine ara verme kararının başka dizilerde uygulanıp uygulanmayacağı şimdilik merak konusu oldu. Bir çok sektörle beraber dizi sektörünü de etkileyen Korona virüsü, yayılmasını önlemek için bir çok çalışmalar yapılmaya devam ediyor. Başka dizilerinde çekimlerine ara vermesi, an meselesi gibi gözükmektedir. Baraj Dizisinin İzleyenlerine Kötü Haber bilgileri sizler için paylaşılmaya devam edecektir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı