Oyuncu Kadrosu

Babil Dizisindeki Hemşire Kimdir?

Bu dizinin, diğer dizilerden farkı; karşımıza çıkan bir kısım oyuncaların yada diziye yeni katılan oyuncaların, önce önemsiz bir rolde olduğu sanılıyor ve bölümler geçiyor. Dizinin ilerleyen sahnelerinde bu şekilde olmadığını, daha önce izlediğimiz rolde ki oyuncunun veya diziye yeni katılmış bir oyuncunun; önemsizken, ilerleyen bölümde o kişinin, çok önemli bir karakter haline gelmesi, oldukça şaşırtıcı bir durum haline gelmektedir.

Dizideki önemsiz karakterlerin; ilerleyen bölümlerde, diziye çok önemli etki ve yön veren bir karakter haline gelmesi, diğer dizilerden çok farklı bir nitelik elde ettiğini izleyenler tarafından fark edilmektedir. Diziye yeni katılan oyunculardan bir tanesi de Hemşire karakterli, Merve Erçel oldu. Dizide başka bir karakter olan Hande Erçel ile bir akrabalığının olmadığını özellikle belirtilmiştir.

Merve Erçel

Diziye yeni katılan oyuncu, İzmir doğumlu ve  Ege Üniversitesi mezunu, ayrıca Ayhan Işık Oyunculuk Okulu’nda eğitim almıştır. Ayhan Işık’ın doğduğu ev, Oyunculuk Okulu olarak hizmet verdiğini de belirtmek isteriz. Oyunculuk eğitiminin ardından reklam filmlerinde yer almıştır. Verilen diğer bir bilgide; Güzel oyuncu; Berkman Berkay’ın, öğrencisi olduğunu söylemiştir.

Sosyal hayatında iki kız kardeşi olan ve ailesi ile beraber vakit geçirmekten hoşlanan bir kişidir. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda, gezdiği şehirlerin kareler halinde fotoğraflarını paylaştığını belirtmiştir. Oyuncunun oldukça fazla hayran kitlesinin olduğu gözlerden kaçmamaktır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı